O mnie  [2]

O mnie

Fotografia - radość z zatrzymywania ulotnych chwil :)

Fotograf...

...to ja :) Tomasz Karolski. Fotografią zaraził mnie mój Tata Zbigniew Karolski oraz wychowawca ze szkoły podstawowej Pan Jan Sekta.

Będąc jeszcze przedszkolakiem miałem możliwość robienia zdjęć aparatami analogowymi na kliszę pod bacznym okiem mojego Taty aby nic w aparacie nie popsuć. W późniejszych klasach szkoły podstawowej obserwowałem w akcji także mojego wychowawcę fotografa Jana Sektę, spodobało mi się to na tyle, że poprosiłem Tatę aby oddał mi swojego Zenita. Próbowałem swoich sił na różnych wycieczkach oraz imprezach szkolnych tym właśnie aparatem, aż do szkoły średniej - z lepszym bądź gorszym skutkiem :).

Aż tu nagle pokazały się aparaty cyfrowe, wow mój Tata kupił sobie Canona i zaczęła się zabawa w "pożyczysz Tato aparat?".

W 2010 roku kupiłem pierwszą własną lustrzankę Nikon D5000 z kitowym obiektywem 18-105. W między czasie fotografowania i odkładania zdjęć do komputera, dojrzewałem do myśli aby zacząć pokazywać zdjęcia szerszej publiczności. Okazało się, że moja praca znalazła uznanie zarówno wśród znajomych jak i osób zajmujących się fotografią. Po przemyśleniu wszystkich za i przeciw zdecydowałem się na początku 2013 roku zrobić poważną inwestycję w pełnoklatkowy sprzęt i kilka profesjonalnych, jasnych obiektywów, które mam nadzieję pomogą mi w realizacji planów związanych z profesjonalną fotografią.

Tym czasem zapraszam Państwa do zapoznania się z moimi zdjęciami oraz ofertą wynajęcia fotografa.

Życzę przyjemnego przeglądania.